رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدید برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید.مطالب به روز شده فقط برای کاربران قابل نمایش است. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید

ارسالی های اخیر

در حال نمایش تمامی مطالبی که ارسال شده در 365 روز گذشته.

نوع مطالب


 • هر زمانی
 • از زمان آخرین بازدید من
 • روز های خاص
 • بازه زمانی خاص
 • در آخرین

  روز
 • شروع

  پایان

این جریان به طور خودکار بروز می شود     

 1. هفته گذشته
 2. انسان های زیبا

  دیده اید؟ میگویند فلانی بینی عملی دارد چشم های رنگی دارد لب* هایش زیباست گونه هایش برجسته است قدش بلند است موهایش مثل ابریشم نرم و لطیف است میگویند فلانی زیباست ...! زیبایی اما ... چیزیست که از قلب آدم سرچشمه میگیرد همان مهربانیِ بی پایانی که به سمت همه جاری میشود مهربانی همان چشم های قهوه ای ساده است خیره شان که بشوی ... غرق میشوی در دریای محبتی که دارند همان هایی که کار هایشان پیش بینی شده است کسانی که چه با لبخند و چه بی لبخند همیشه در قلبمان جای دارند همان هایی که تا اسمشان به گوشمان میخورد لبهایمان مثل پنیر پیتزا کش می آید ! آدم های زیبا کم نیستند فقط به چشم نمی آیند ...!
 3. جدیدا
 4. آدم های مهربان

  دیده اید آدم های مهربان را؟ همان هایی که بی صدا ناراحت میشوند. همان هایی که لبخند عضو جدا نشدنی صورتشان است؟ آدم های مهربان دو دسته اند ... : دسته اول همان هایی هستند که لبخندِ رویشان حتی گل ها را میخنداند همان هایی که از دور هم چهره ی مهربانشان را میتوانی تشخیص دهی ! همان هایی که بی پرده مهر میورزند همان هایی که بوی مهربانی مادر را میدهند همان هایی که دلشان همچون کودکی مهربان است که زود میبخشد و فراموش میکند! دسته دوم اما ... همان هایی هستند که مهربانی هایشان یواشکی ست همان هایی که بوی حمایت میدهند همان هایی که با وجودِ اخم چهره شان، دلِ دیدن گریه کودکی را ندارند همان هایی که قالب دورشان را از یخ و سنگ ساخته اند همان هایی که نیاز دارند محبت ببینند همان هایی که هیچوقت به چشم نمی آیند و گوشه ای سرد و تاریک را برای خود انتخاب میکنند ...! همان هایی که زیر پوستی مهربان میشوند ... آری ! آدم های دسته اول را دوست دارم چون از ابراز محبتشان نمی هراسند آدم های دسته دوم را بیشتر دوست دارم چون جنس محبتشان از غرور است ...!
 1. نمایش فعالیت های بیشتر
×