رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدید برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید.مطالب به روز شده فقط برای کاربران قابل نمایش است. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید

Gisoo

کاربر انجمن
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

4 کاربر عضو

1 دنبال کننده

درباره Gisoo

 • درجه
  تازه وارد

Personal Information

 • حالت من
  خوشحال

آخرین بازدید کنندگان نمایه

255 بازدید کننده نمایه
 1. پیشنهادات و انتقادات برای انجمن

  سلام و خسته نباشید. میخواستم چنتا انتقاد از رمان های انجمن بکنم. اول این که خلاصه ی بعضی رمان ها خیلی کم و گنگه و خواننده متوجه نمیشه که دقیقا داستان چیه و قراره چی بخونه، از دو خط گنگ گاهی بیشتر نیستن. دوم این که رمان از نظر ساختاری و اصولی باید به یکی از دو شکل ادبی و یا عامیانه باشه اما من بین رمان ها دیدم که از هر دو مدل استفاده شده. سوم وقتی در قسمت قوانین قید شده که حداقل بیست خط با سیستم و چهل خط با گوشی، منظور تا انتهای خط است به غیر از مکالمات، اما من میبینم که در بعضی از رمان ها به این صورت نوشته. سینی را برداشت... نگاه تندی به من انداخت... نفسش را فوت کرد... و به طرف آشپزخانه رفت. این مدل نوشتن اشتباهه و هیچ کجا تایید شده نیست. غیر از نحوه ی نگارش، علامت های نگارش هم به درستی رعایت نشده. غیر از مکالمات که با خط تیره و یا علامت + یا _ نشان داده می شوند، سایر متن باید به صورت پیوسته باشد و هرجا نیاز بود علامت نگارشی برحسب حس متن قرار بگیرد. ( می) همیشه باید جدا نوشته بشود نه سر هم. امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشده باشید اما بهتر است در تست قلم به این موارد دقت شود.
 2. سوال دارید؟بپرسید

  سلام من تاپیک رمانمو زدم و باید تایید بشه ولی این رمان جلد دو هست، جلد یک رو در انجمن دیگری تایپ کردم، میتونم اینجا هم قرار بدم؟
 3. معرفی رمان شام مهتاب | هما صفاری پور اصفهانی

  این که رمانمون چاپ بشه.
 4. معرفی رمان شام مهتاب | هما صفاری پور اصفهانی

  سلام ببخشید من این رمانو خوندم ولی اسمش شام مهتاب نبود و تقاص بود. چرا؟؟؟ بعد میتونم بپرسم چطور میشه با انتشارات همکاری داشت؟؟؟
×