رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدید برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید.مطالب به روز شده فقط برای کاربران قابل نمایش است. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، Mahla.re گفته است :

سلام من خلاصه رمانم و نوشتم و فرستادم اما تو صفحه ی اصلی بغلش یه مثلثه که توش علامت تعجبه چرا رمانم و کی تایید میکنید اسمش خوشبختی دوبارس

سلام مهلا جان 

رمانتون رو باید خلاصه و پنج پارت اول رو قرار بدیدتا مدیر تایپ رمان بخونند و تائید کنند شماهم لطفا قبل از هرچیزی نحوه گذاشتن رمان داخل انجمن و قوانین رمان رو مطالعه کنید

با تشکر

• پسندیدن 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، محدثه رجبی گفته است :

من هنوز قادر به دیدن شکلک های سایت نیستم

کنار حرف انگلیسی Aیک شکلک هست شما این گزینه رو اگر داربد روش کلیک کنید شکلک ها براتون باز میشه

Screenshot_۲۰۱۷۰۷۱۰-۱۲۱۲۱۰.png

• پسندیدن 3

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، reyhan_b گفته است :

کنار حرف انگلیسی Aیک شکلک هست شما این گزینه رو اگر داربد روش کلیک کنید شکلک ها براتون باز میشه

Screenshot_۲۰۱۷۰۷۱۰-۱۲۱۲۱۰.png

اینو که خودم میدونم عزیزم..

روش که میزنم هیچ شکلکی رو نمیبینم...میشه زشون استفاده کرد..ولی سفیدن..معلوم نیست کدوم شکلک چیه

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، محدثه رجبی گفته است :

اینو که خودم میدونم عزیزم..

روش که میزنم هیچ شکلکی رو نمیبینم...میشه زشون استفاده کرد..ولی سفیدن..معلوم نیست کدوم شکلک چیه

رسیدگی میشه

• پسندیدن 3

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، Zahra_GH گفته است :

سلام.

چطور میشه برای پروفایلمون موزیک قرار بدیم؟!:aaj:

سلام وقتتون بخیر

تا امروز بعد از ظهر این امکان وجود داشت اما ار اونجایی که ترافیک سایت رو بالا می برد بخش پشتیبانی سایت این امکان رو از انجمن حذف کردن

• پسندیدن 3

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید.سه تا سوال دارم که امیدوارم پاسخ بدهید اول اینکه میتونم رمان تایپ نشده براتون پست کنم ؟و دوم اینکه آیا امکان چاپ رمانم به شکل کتاب پس از قرار دادن آن در رمانسرا دیگر غیرممکن خواهد بود؟ و سوم انکه نظر متخصصین فن رمان نویسی را میتونم بعد از دادن رمانم به انجمن به صورت شخصی داشته باشم؟...ممنون از پاسختون

• پسندیدن 2

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Atefeh62 گفته است :

سلام و خسته نباشید.سه تا سوال دارم که امیدوارم پاسخ بدهید اول اینکه میتونم رمان تایپ نشده براتون پست کنم ؟و دوم اینکه آیا امکان چاپ رمانم به شکل کتاب پس از قرار دادن آن در رمانسرا دیگر غیرممکن خواهد بود؟ و سوم انکه نظر متخصصین فن رمان نویسی را میتونم بعد از دادن رمانم به انجمن به صورت شخصی داشته باشم؟...ممنون از پاسختون

سلام ،ممنونم ،شما هم خسته نباشید 

جواب سوال اول :

بله میتونید به صورت فایل با برنامه ی ورد برامون بفرستید

جواب سوال دوم :

اگر رمان شما به صورت کتاب چاپ بشه میتونید درخواست بدید رمانتون از داخل سایت حذف بشه

جواب سوال سوم :

بله میتونید داشته باشید

• پسندیدن 2

لینک به ارسال

آیدی تلگرام رمانسرا که ایمیل دادین اونجا باید ادامهروند همکاری با رادیو رمانسرا رو داشته بلشیم و میشه در اختیارمون بذارین ؟؟!!

• پسندیدن 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری