رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدین برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید
siavash

پیشنهادات و انتقادات برای انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلامی گرم به دوستان گل:570e1d2f93fd7_1(25):

.

.

دوستان عزیزی که انجمن رمانسرا رو دنبال می کنید ازتون ممنونم:570e1d2da578a_1(23):

شما میتونید برای بهتر شدن انجمن، هر پیشنهاد و انتقادی داشتید، اینجا بنویسید تا مدیر از اون مطلع بشه.

فقط اینو متذکر بشم که از بازگو کردن هرگونه حرف نامربوط خودداری کنید.

در این تاپیک فقط مدیر کل، معاون و مدیر ارشد مجاز به پاسخ گویی هستن و بقیه مدیران و کاربران اجازه پاسخ دهی به سوالات رو ندارند.

منتظر نظراتتون هستیم

• پسندیدن 15

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مدیر محترم چرا بخش تالار های سایت رو زیاد نمیکنین؟مثلا بخش های اخبار،حوادث،پزشکی،سلامت،ورزشی و... اضافه کنین. اگه اینطوری بشه خیلی خوب میشه

• پسندیدن 11

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Saeed S.K گفته است :

سلام

مدیر محترم چرا بخش تالار های سایت رو زیاد نمیکنین؟مثلا بخش های اخبار،حوادث،پزشکی،سلامت،ورزشی و... اضافه کنین. اگه اینطوری بشه خیلی خوب میشه

طی گفت و گویی که با مدیر محترم انجام دادم قرار هست بخش ها اضافه بشن

چون دارن کد میزنند برای قالب زمان زیادی گرفته

• پسندیدن 10
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، elina76 گفته است :

طی گفت و گویی که با مدیر محترم انجام دادم قرار هست بخش ها اضافه بشن

چون دارن کد میزنند برای قالب زمان زیادی گرفته

دوست عزیز برای بهتر شدن سایت باید کارها تقسیم بشن و بخش های مختلف زیادی ایجاد بشه تا فضای سایت از حالت کسل کننده به یه حالت جذب کننده تبدیل بشه و اینکه من الان میتونم چیزی توی سایت به اشتراک بذارم؟مثل یه خبر یا مثلا عکس و... یا باید منتظر بمونم تا بخش های مختلف اضافه شن؟

ویرایش شده در توسط Saeed S.K
  • پسندیدن 9

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Saeed S.K گفته است :

دوست عزیز برای بهتر شدن سایت باید کارها تقسیم بشن و بخش های مختلف زیادی ایجاد بشه تا فضای سایت از حالت کسل کننده به یه حالت جذب کننده تبدیل بشه و اینکه من الان میتونم چیزی توی سایت به اشتراک بذارم؟مثل یه خبر یا مثلا عکس و... یا باید منتظر بمونم تا بخش های مختلف اضافه شن؟

فعلا اگه میتونید منتظر بمونید در غیر اینصورت با مدیر هماهنگ کنید.

• پسندیدن 9

لینک به ارسال

سلام انشالله کم کم به نویسندگان سایت اضافه بشه و برای تبلیغ سایت مسابقه و انجمن های نقد و بر رسی رمان و ....درست بشه 

• پسندیدن 9

لینک به ارسال

بله من واقعا امیدوارم که اینطور بشه حیفه که سایت به این خوبی کاربران زیادی نداشته باشه

• پسندیدن 8

لینک به ارسال

سلام

از اونجایی که من به نوبه خودم خیلی به کتاب و کتاب خوانی اهمیت میدم خیلی دوست دارم سایت خوبی مثل رمانسرا که توش عضوم به نقد و بررسی کتابا بیشتر بپردازه ...

مثلا پیشنهادم اینه که هر چند وقت یکبار مثلا هر 10 روز یکبار یه رمان توسط دوستان معرفی شه باهم بخونیم و نظراتمونو راجع بهش بگیم..

این واقعا یه انگیزست برای کسایی که دل به کتاب خوندن نمیدن.. معم.لا کارای گروهی بهتر جواب میده..!!:570ca3da44213_M8Ivr29sQrZjtT0ZSnhN040pv80icYgDT3tkrHNFhT9S1N4w6TLDMRaW4qnRKBVfXvTNWAHR1tBPydRc6sAAAAASUVORK5CYII:

• پسندیدن 8
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ماه سان گفته است :

سلام

از اونجایی که من به نوبه خودم خیلی به کتاب و کتاب خوانی اهمیت میدم خیلی دوست دارم سایت خوبی مثل رمانسرا که توش عضوم به نقد و بررسی کتابا بیشتر بپردازه ...

مثلا پیشنهادم اینه که هر چند وقت یکبار مثلا هر 10 روز یکبار یه رمان توسط دوستان معرفی شه باهم بخونیم و نظراتمونو راجع بهش بگیم..

این واقعا یه انگیزست برای کسایی که دل به کتاب خوندن نمیدن.. معم.لا کارای گروهی بهتر جواب میده..!!:570ca3da44213_M8Ivr29sQrZjtT0ZSnhN040pv80icYgDT3tkrHNFhT9S1N4w6TLDMRaW4qnRKBVfXvTNWAHR1tBPydRc6sAAAAASUVORK5CYII:

سلام

خیلی ممنون بابت نظرتون

تو سایت یه قسمت واسه معرفی رمان هست و یه نقد کوتاهیم از رمان میشه هر هفته پنجشنبه شب ها گذاشته میشه

تو انجمنم یه تاپیک زدیم ولی متاسفانه استقبال انچنانی نشد

ولی دوباره این کارو انجام میدم امیدوارم این دفعه کاربرا استقبال کنن

• پسندیدن 10

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، siavash گفته است :

سلام

خیلی ممنون بابت نظرتون

تو سایت یه قسمت واسه معرفی رمان هست و یه نقد کوتاهیم از رمان میشه هر هفته پنجشنبه شب ها گذاشته میشه

تو انجمنم یه تاپیک زدیم ولی متاسفانه استقبال انچنانی نشد

ولی دوباره این کارو انجام میدم امیدوارم این دفعه کاربرا استقبال کنن

راستش من هنوز به چم و خم سایت وارد نیستم... بخاطر همینم پیشنهادم دست وپا شکستس یکم...
ولی حس میکنم بچهای سایت اونطور که باید و شاید صمیمی نیستن...برای موفق شدن تو هر کار گروهی ام این خود اعضای گروهن که تعیین کننده ان
بخاطر همین تا محیط جو درستشو نگیره کار شدنی نیست...بقول معروف یه دست صدا نداره

• پسندیدن 10

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری