رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدین برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید
siavash

پیشنهادات و انتقادات برای انجمن

پست های پیشنهاد شده

عاقا من ی پیشنهاد دارم خففففففففن:58862408e646a_rm(48):من میگم بیاین ب جای اینکه همیشه ی نفر مدیر تالار باشه بیاین این کارو کنین ک:پاییز و زمستون یکی و بهار و تابستون ی نفر دیگه باشه ک ترجیحن تابستونا دانشاموزا مدیر تالار باشن اونا قدر تابستونو بهتر میدونن و عین شاطر تند تند تاپیک میذارن و فعالیت میکنن و خلاصه رمانسرا ب ی نون و نوایی[درست گفتم؟:S]میرسه.

• پسندیدن 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، بیتـــ♣ـــا گفته است :

عاقا من ی پیشنهاد دارم خففففففففن:58862408e646a_rm(48):من میگم بیاین ب جای اینکه همیشه ی نفر مدیر تالار باشه بیاین این کارو کنین ک:پاییز و زمستون یکی و بهار و تابستون ی نفر دیگه باشه ک ترجیحن تابستونا دانشاموزا مدیر تالار باشن اونا قدر تابستونو بهتر میدونن و عین شاطر تند تند تاپیک میذارن و فعالیت میکنن و خلاصه رمانسرا ب ی نون و نوایی[درست گفتم؟:S]میرسه.

آی ام مخالف:D

جامو به کسی نمیدم

ولی برای بقیه بخش ها خوبه:570ca3f1e15c6_BDPHvIPvpjL9T1MGcDWHnBWOzwfEfEuMdc28H0ccFJuMHLGlhiC28mANcTdyaJbZ5vi9Jp4d4lb68NPnCoJ8b9hB7FdQqR5pDrxxiFeg5ZF6Queed

• پسندیدن 7

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب.

خسته نباشید خدمت مسئولین.

میخاستم بگم میشه تو بخش ادبیات یه قسمت داشته باشیم انشا نویسی.بعد هر هفته یه موضوعی داده بشه که درموردش اعضای انجمن بنویسن .

بعد یه ناظر داشته باشه که بتونه انشای خوب را انتخاب کنه و نفری که اول میشه موضوع هفته بعد را بگه .

خوب ممنون از تلاش برای بهتر بودن

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، R@T@R گفته است :

سلام و عرض ادب.

خسته نباشید خدمت مسئولین.

میخاستم بگم میشه تو بخش ادبیات یه قسمت داشته باشیم انشا نویسی.بعد هر هفته یه موضوعی داده بشه که درموردش اعضای انجمن بنویسن .

بعد یه ناظر داشته باشه که بتونه انشای خوب را انتخاب کنه و نفری که اول میشه موضوع هفته بعد را بگه .

خوب ممنون از تلاش برای بهتر بودن

سلام.مورد بررسی قرار میگیره

مرسی از ایده

• پسندیدن 5

لینک به ارسال

سلام.

من یه پیشنهاد برای جلد رمان دارم.

اگه مثلا میشه جلد رمان ها رو دوعکسه کنین.مثلا عکس گوشه و عکس بزرگ.

بنظرمن که اونجور جالب تره.حالا خودتون هرجور صلاح میدونین

• پسندیدن 1

لینک به ارسال

اقا بیاین ی کاری کنین ^_^ هر کسی بتونه تاپیکهایی ک خودش گذاشته رو حذف کنه B| خیلی بهتر میشه هاااااااااا :12ug1Y3M1aQZYLtabbQoNpxDE5vx7odAIbi9OOMRP8ACTzSZjVFWhZAAAAAElFTkSuQmCC: اصن معرکه میشه

• پسندیدن 3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری