رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدید برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید.مطالب به روز شده فقط برای کاربران قابل نمایش است. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید
siavash

پیشنهادات و انتقادات برای انجمن

پست های پیشنهاد شده

:570ca3f1e15c6_BDPHvIPvpjL9T1MGcDWHnBWOzwfEfEuMdc28H0ccFJuMHLGlhiC28mANcTdyaJbZ5vi9Jp4d4lb68NPnCoJ8b9hB7FdQqR5pDrxxiFeg5ZF6Queed سلام به روی ماه نشستتون...

میشه ارسالامون بره تو یک پوشته و هر وقت خواستیم پاک بشن با تیک زدن اون پوشته؟

میشه لینک دانلود  رمان خارجی رو تو تایپک قوانین رمانتون بزارید یا اینجا درج کنید برام ولی کلا درج کنید واسه مترجما...

نویسنده _ نویسنده ی ویژه _ نویسنده ی افتخاری رو متمایز کنید از کاربرا .

کاربر اخراجی را هم معلوم کنید . منتقد های تو گروه رو اینجا هم معلوم کنید .

لطفا با گذاشتن لینک رمان های در حال تایپ تو چنل از نویسندها حمایت کنید .

مدال ها رو تو صفحه که زیر پروفایل الان امده به صورت معلوم نشون بدید و رز صورتی رو داخل مدال فرم مدال با پلاک رز قرار بدید . میتونید مدیرای تلگرام و اینستاتون و مدیران و ناظرا ، گویندها ، مسئول مصاحبه و... رو با مدال خاصی که تو یک تایپکی تعریفش کردید معلوم کنید .

• پسندیدن 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در سایت اصلی، به اینصورت که با کلیک بر گزینه ادامه صفحه جدیدی باز میشه و کل مطالب را از اول باید رد کنیم تا برسیم به ادامه خلاصه رمان. ممنون از توجهتون

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، بهنوش هدا گفته است :

در سایت اصلی، به اینصورت که با کلیک بر گزینه ادامه صفحه جدیدی باز میشه و کل مطالب را از اول باید رد کنیم تا برسیم به ادامه خلاصه رمان. ممنون از توجهتون

به زودی یه تغییراتی توش انجام میدیم

• پسندیدن 4

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من یه تایپک دیدم به نام چت روم که به نظر من و مطمئنا خیلی دیگه از کاربرا اصلا قشنگ نیست الان بهترین راه گذاشتن چت باکس و برا ی کنترلش می تونید محدود کنید به رنگها و درجه های خاص انجمن که اینطوری بقیه کاربرا هم ترغیب میشد برای استفاده از چت باکس تلاش و فعالیت کنند

نکته دوم من دیروز تایپکی دیدم که به شدت شکه ام کرد و همینو به مدیریت سایت هم گفتم قوانین برای همه هست و نیاز نیست تک تک کسایی رو تگ کرد که قوانین رو ببیند که برای من کاربر تازه وارد خیلی بد بود وقتی اسمم رو تگ شده جایی دیدم که انگار خطایی کردم که همه باید ببیند نه برای خودم برای همه کاربرا هر کس برای خودش محترمه و شخصیت با ارزشی داره

مدیران محترم میخواند جلوگیری کنند از بعضی اشخاص که میان و تبلیغ میکنند این راهش نیست مدیریت و کاربرا اینقدر باید صمیمی باشند و کاربر اینقدر باید به انجمن علاقه داشته باشه وقتی تبلغی رو میبنه سریع خبر بده، به هرحال تایپکی دیروز زده شد بسیار زننده بود برای همه  کاربرا نه فقط شخص من

لطفا یه گزینه گزارش رو هم بزنید برای همچین مواقعی که وقتی تبلیغی زده شد یا تایپکی پستی اشتباهی زده شد گزارش زده بشه تا مدیران هر بخش بهش رسیدگی کنند

و گروه کاربری هم که زده شده لطفا مدیر هر بخش رو درج کنید نه فقط مدیر بخش اینطوری نمیشه فهمید هرکس مدیر کدوم بخش باید بره تالارهای انجمن رو ببینه که کدوم شخص مال کدوم تالار هست

• پسندیدن 1

لینک به ارسال
در هم اکنون، SAmirA گفته است :

سلام خسته نباشید

من یه تایپک دیدم به نام چت روم که به نظر من و مطمئنا خیلی دیگه از کاربرا اصلا قشنگ نیست الان بهترین راه گذاشتن چت باکس و برا ی کنترلش می تونید محدود کنید به رنگها و درجه های خاص انجمن که اینطوری بقیه کاربرا هم ترغیب میشد برای استفاده از چت باکس تلاش و فعالیت کنند

نکته دوم من دیروز تایپکی دیدم که به شدت شکه ام کرد و همینو به مدیریت سایت هم گفتم قوانین برای همه هست و نیاز نیست تک تک کسایی رو تگ کرد که قوانین رو ببیند که برای من کاربر تازه وارد خیلی بد بود وقتی اسمم رو تگ شده جایی دیدم که انگار خطایی کردم که همه باید ببیند نه برای خودم برای همه کاربرا هر کس برای خودش محترمه و شخصیت با ارزشی داره

مدیران محترم میخواند جلوگیری کنند از بعضی اشخاص که میان و تبلیغ میکنند این راهش نیست مدیریت و کاربرا اینقدر باید صمیمی باشند و کاربر اینقدر باید به انجمن علاقه داشته باشه وقتی تبلغی رو میبنه سریع خبر بده، به هرحال تایپکی دیروز زده شد بسیار زننده بود برای همه  کاربرا نه فقط شخص من

لطفا یه گزینه گزارش رو هم بزنید برای همچین مواقعی که وقتی تبلیغی زده شد یا تایپکی پستی اشتباهی زده شد گزارش زده بشه تا مدیران هر بخش بهش رسیدگی کنند

و گروه کاربری هم که زده شده لطفا مدیر هر بخش رو درج کنید نه فقط مدیر بخش اینطوری نمیشه فهمید هرکس مدیر کدوم بخش باید بره تالارهای انجمن رو ببینه که کدوم شخص مال کدوم تالار هست

سلام سمیرا جان

ممنون از انتقادت

چت روم پیش از این بصورت چت باکس بود ولی یه مشکلاتی پیش اومد و تغییر پیدا کرد.

تگ هم یه اشتباهی بود که انجام شده بود.

گزارش رو هم اگه خود مدیریت کل راضی باشند، اضافه میکنند.

• پسندیدن 8

لینک به ارسال

سلام 

چون نمیشه خصوصی فرستاد برای همین اینجا مزاحم مدیران میشم 

نمیدونم این مورد تو انجمن هست یا نه؟اگر هست پیشاپیش معذرت میخوام 

به نظرم برای روحیه دادن به نویسندگان انجمن و مطرح کردنشون بخش مصاحبه هم ایجاد کنید اینطوری نویسندهای عزیز هم یه رو.حیه ای میگیرن حتی میتومید خارج از انجمن هم مصاحبه های انجام بدید و اینجا بذارید تا همه  ازتجربیات سایر عزیزان هم استفاده بکنند

• پسندیدن 9

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، SAmirA گفته است :

سلام 

چون نمیشه خصوصی فرستاد برای همین اینجا مزاحم مدیران میشم 

نمیدونم این مورد تو انجمن هست یا نه؟اگر هست پیشاپیش معذرت میخوام 

به نظرم برای روحیه دادن به نویسندگان انجمن و مطرح کردنشون بخش مصاحبه هم ایجاد کنید اینطوری نویسندهای عزیز هم یه رو.حیه ای میگیرن حتی میتومید خارج از انجمن هم مصاحبه های انجام بدید و اینجا بذارید تا همه  ازتجربیات سایر عزیزان هم استفاده بکنند

اگر عضو چنل باشید بخش مصاحبه از نویسندگان رو می بینید . فعلا برای کاربر بخش انلاین ایجاد نمیشه .

اگر قصد ااشنایی و... دارین تایپک صندلی داغ و اشنایی با اعضا رو ببینید .

و اما راجع به پیشنهاد و انتقادتون . تگ کابرا در تمام سایت برای تازه واردها و اعضا هست یا عمومی یا خصوصی .  چون امکانات هر سایتی یه جوره و این برنامه ریزی سایته که اختیار عمل میده من قبل برای اطلاعیه عمومی اقدام کردم اما نشد . ضمنا چون شما تازه امده بودین تگ شدین و بحثی نیست قصد هم پشتش نبوده به قول معرف پیشگیری بهتر درمانه :) 

اما چت باکس. چت باس فضا اضافی میگیره و فعالیت اعضا رو کم می کنه و کلی مشکل و بحث داره... و دوباره بر نمی گرده. تو ورژن جدید سایت خدا یاری کنه گروه و عضو گیری رو می زاریم که دیگه مشکل حل بشه .

ممنون از توجهتون . وقتتون خوش.

ویرایش شده در توسط soha
  • پسندیدن 6

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، soha گفته است :

اگر عضو چنل باشید بخش مصاحبه از نویسندگان رو می بینید . فعلا برای کاربر بخش انلاین ایجاد نمیشه .

اگر قصد ااشنایی و... دارین تایپک صندلی داغ و اشنایی با اعضا رو ببینید .

و اما راجع به پیشنهاد و انتقادتون . تگ کابرا در تمام سایت برای تازه واردها و اعضا هست یا عمومی یا خصوصی .  چون امکانات هر سایتی یه جوره و این برنامه ریزی سایته که اختیار عمل میده من قبل برای اطلاعیه عمومی اقدام کردم اما نشد . ضمنا چون شما تازه امده بودین تگ شدین و بحثی نیست قصد هم پشتش نبوده به قول معرف پیشگیری بهتر درمانه :) 

اما چت باکس. چت باس فضا اضافی میگیره و فعالیت اعضا رو کم می کنه و کلی مشکل و بحث داره... و دوباره بر نمی گرده. تو ورژن جدید سایت خدا یاری کنه گروه و عضو گیری رو می زاریم که دیگه مشکل حل بشه .

ممنون از توجهتون . وقتتون خوش.

اولا من به اقا سیاوش هم گفتم فقط بحث من نبود کل کاربرا منظورم بود شما برید یه انجمن عصو شدید و یهو تایپکی تگ بشید که اسمتون رو زدند که فلان کار رو بکنید فلان رو نکید چه حالی میشید قوانین یه چیز عمومی خصوصی نیست که هر کاربری عضو شد تایپک زده بشه به اسمش که بیا بخون بقیه در موردش چی فکر میکنند ،حتما میگن کاری کرده که اسم این شخص اومده تو این تایپک اولین کار انجمن و مدیر احترام گذاشتن به کاربراشه این پیشگیری نیست این یه جور توهین به کاربر محسوب میشه

در مورد چت باکس نظارت لازمه بله مطمئنا چتی زده بشه و نظارت خوبی روش نشه دردسر ساز هم میشه مدیریت قوی میخواد این کار ولی برای جذب کاربر لازمه  پس نیازی نیست تایپکی با عنوان چت روم زده بشه که از نظر ظاهری زننده است

در مورد کانال که میگید شما تو انجمن فعالیت داربد اگه قرار باشه همه چیز رو در کانال قرار بدید که کسی نمیاد انجمن فعالیت کنه کانال فقط جهت معرفی و فرستادن کاربر به انجمنه نه اینکه همه جیز خیلی راحت در اختیار خوااننده قرار بگیره و فرد دیگه نخواد بیادانجمن 

• پسندیدن 6

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، SAmirA گفته است :

اولا من به اقا سیاوش هم گفتم فقط بحث من نبود کل کاربرا منظورم بود شما برید یه انجمن عصو شدید و یهو تایپکی تگ بشید که اسمتون رو زدند که فلان کار رو بکنید فلان رو نکید چه حالی میشید قوانین یه چیز عمومی خصوصی نیست که هر کاربری عضو شد تایپک زده بشه به اسمش که بیا بخون بقیه در موردش چی فکر میکنند ،حتما میگن کاری کرده که اسم این شخص اومده تو این تایپک اولین کار انجمن و مدیر احترام گذاشتن به کاربراشه این پیشگیری نیست این یه جور توهین به کاربر محسوب میشه

در مورد چت باکس نظارت لازمه بله مطمئنا چتی زده بشه و نظارت خوبی روش نشه دردسر ساز هم میشه مدیریت قوی میخواد این کار ولی برای جذب کاربر لازمه  پس نیازی نیست تایپکی با عنوان چت روم زده بشه که از نظر ظاهری زننده است

در مورد کانال که میگید شما تو انجمن فعالیت داربد اگه قرار باشه همه چیز رو در کانال قرار بدید که کسی نمیاد انجمن فعالیت کنه کانال فقط جهت معرفی و فرستادن کاربر به انجمنه نه اینکه همه جیز خیلی راحت در اختیار خوااننده قرار بگیره و فرد دیگه نخواد بیادانجمن 

سلام

چت باکس یه سری مشکلات داشت که تا برطرف نشه فعال نمیشه.

در مورد کانال هم چیز خاصی تو کانال گذاشته نمیشه جز معرفی بخشای مختلف و اطلاعیه ها و بعضی وقتا هم یه سری مطلب خاص

در مورد گزارش مطالب .

گزارش فعال بوده و هست.بالای هر پست 

اگه با سیستم میاین انجمن

12.PNG

در موبایل به این صورته

Capture.PNG

در رابطه با مشخص کردن مدیرا هم به زودی اضافه میشه

• پسندیدن 9

لینک به ارسال

oh my god :aacp:بالا چ دعوایی بود

خب پیشنهاد من:ب نظر من ی بخش تبلیغ برای رمانها بزنین ک اونجا رماناشونو تبلیغ کنن الان میگین: اگه خواننده خواست بره رمان بخونه خب میره تو بخش تایپ رمان چ کاریه این همه مسخره بازی؟

ولی....

نویسنده ها بجای اینکه خلاصه و ......رمانشونو بزارن اونجا؛ ی سری دیالوگ ماندگار از رمانشونو اونجا تاپیک میذارن

نکته:ب نظر من اگه تبلیغ از 5 خط موبایل کمتر شه کلا نویسنده بیخیال تبلیغ بشه و اون دیالوگ رمانشو بزاره بخش دیالوگ ماندگار

• پسندیدن 5

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری