رفتن به مطلب
انجمن رمانسرا
به رمانسرا خوش آمدید برای دسترسی کامل و ارسال مطلب در انجمن ثبت نام کنید.مطالب به روز شده فقط برای کاربران قابل نمایش است. ثبت نام اگر عضو هستید وارد شوید
siavash

پیشنهادات و انتقادات برای انجمن

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، بیتـــ♣ـــا گفته است :

oh my god :aacp:بالا چ دعوایی بود

خب پیشنهاد من:ب نظر من ی بخش تبلیغ برای رمانها بزنین ک اونجا رماناشونو تبلیغ کنن الان میگین: اگه خواننده خواست بره رمان بخونه خب میره تو بخش تایپ رمان چ کاریه این همه مسخره بازی؟

ولی....

نویسنده ها بجای اینکه خلاصه و ......رمانشونو بزارن اونجا؛ ی سری دیالوگ ماندگار از رمانشونو اونجا تاپیک میذارن

نکته:ب نظر من اگه تبلیغ از 5 خط موبایل کمتر شه کلا نویسنده بیخیال تبلیغ بشه و اون دیالوگ رمانشو بزاره بخش دیالوگ ماندگار

بخش تبلیغ رمان در انجمن از قبل هست فقط کسی بهش سر نمیزد حذف شد

اما الان دوباره اضافه شد

http://forum.romansara.org/topic/1568-تبلیغ-رمان-های-درحال-تایپ-انجمن/

• پسندیدن 6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام : )

بنده نه یک کاربر تازه واردم و نه کاربری قهار! فقط نظراتم رو می‌گم که شاید به درد بخور باشن!

خب اول بار بگم که از اینکه رمان های در حال تایپ انجمن بر روی صفحه ی اصلی انجمن به صورت آرشیو قرار دارن واقعاً خوشم اومد! : )

ولی خب مواردی هست که باعث شلوغ تر شدن صفحه انجمن شده و این واقعاً کاربر رو چه در صورتی که با موبایل هست و چه با سیستم، گیج می‌کنه! و سرعت لود پایین میاد!

به نظرم بهتر هست که:

1_ قسمت آرشیو آخرین مطالب کوتاه تر بشه و حجم کمتری رو بگیره!

2_ قسمت اطلاعیه ها در قسمت بالایی انجمن نباشه و در کناری از صفحه قرار بگیره!

3_قسمت کاربران آنلاین و آمار بازدیدکنندگان در گوشه ای به صورت جعبه قرار داده بشه!

4_بخش متروکه کتاب از دید عموم حذف بشه و به جز مدیران، کاربران دیگه اجازه‌ی مشاهده و موضوع قفل بشه!

5_ تالارها و بخش ها به شدت شلوغ هستند و بهتره زیر بخش ها کمتر و یا به زیر مجومعه بخش های دیگه در بیان و یا به صورت آفیسی جداگانه برای خودشون نباشند!(برای مثال: قسمت صوتی به زیر بخش رمان انتقال داده شود و ویژه های انجمن هم که شامل دیالوگ های رمان ها می‌شن به بخش متفرقه رمان انتقال داده بشن!)

*** برای تالار رمان؛ واقعاً برام جای سوال هست که چرا قسمت های مشکلات کاربران برای تایپ رمان وجود نداره!

عناوین مدیران در کنار مشخص بودن مدیر بودن، نشون داده بشه!

و اینکه کار کردن با پروفایل واقعاً سخته و حتی برای ارسال وضعیت و پیام کاربری در پروفایل باید به قسمت فعال کردن بری که این هم مشکله!!!!!!!!

در روز اول کار با انجمن با این مشکلات که ذکر کردم؛ برخورد کردم و همشون برام مشکل ایجاد کرد!(حسی که بهم دست داد به جای خودش o_O )

با تشکر : )

• پسندیدن 6

لینک به ارسال

با نظر دوستمون کاملا موافقم من خودم سالهاست تو فضای انجمنها فعالیت دارم تا حالا انجمن به این شلوغی از نظر ظاهر ندیده بودم مطمئنا همه شماها هم موافقید که ساده گی همیشه مورد قبوله

و در ضمن اکثر هم با گوشیها فعالیت میشه و این شلوغی واقعا باعث کلافگی میشه  

• پسندیدن 6

لینک به ارسال

درود :)

اگه میشه تو بخش کتاب ، تالار جدایی هم به وان شات ها اختصاص بدید یا داستان کوتاه !

تا جایی که من دیدم داستان کوتاه ترجمه شده هست ولی داستان کوتاه کاربران نیست

* بعد یه نکته : تو بخش " ویرایش " یه تالارِ فراخوان جذب ویراستار هست که غلط املایی داره " فرخوان جذب ویراستار "

شبتون مهدوی

• پسندیدن 6

لینک به ارسال
در در 21 فروردین 1396 در 19:02، Misha گفته است :

با سلام : )

بنده نه یک کاربر تازه واردم و نه کاربری قهار! فقط نظراتم رو می‌گم که شاید به درد بخور باشن!

خب اول بار بگم که از اینکه رمان های در حال تایپ انجمن بر روی صفحه ی اصلی انجمن به صورت آرشیو قرار دارن واقعاً خوشم اومد! : )

ولی خب مواردی هست که باعث شلوغ تر شدن صفحه انجمن شده و این واقعاً کاربر رو چه در صورتی که با موبایل هست و چه با سیستم، گیج می‌کنه! و سرعت لود پایین میاد!

به نظرم بهتر هست که:

1_ قسمت آرشیو آخرین مطالب کوتاه تر بشه و حجم کمتری رو بگیره!

2_ قسمت اطلاعیه ها در قسمت بالایی انجمن نباشه و در کناری از صفحه قرار بگیره!

3_قسمت کاربران آنلاین و آمار بازدیدکنندگان در گوشه ای به صورت جعبه قرار داده بشه!

4_بخش متروکه کتاب از دید عموم حذف بشه و به جز مدیران، کاربران دیگه اجازه‌ی مشاهده و موضوع قفل بشه!

5_ تالارها و بخش ها به شدت شلوغ هستند و بهتره زیر بخش ها کمتر و یا به زیر مجومعه بخش های دیگه در بیان و یا به صورت آفیسی جداگانه برای خودشون نباشند!(برای مثال: قسمت صوتی به زیر بخش رمان انتقال داده شود و ویژه های انجمن هم که شامل دیالوگ های رمان ها می‌شن به بخش متفرقه رمان انتقال داده بشن!)

*** برای تالار رمان؛ واقعاً برام جای سوال هست که چرا قسمت های مشکلات کاربران برای تایپ رمان وجود نداره!

عناوین مدیران در کنار مشخص بودن مدیر بودن، نشون داده بشه!

و اینکه کار کردن با پروفایل واقعاً سخته و حتی برای ارسال وضعیت و پیام کاربری در پروفایل باید به قسمت فعال کردن بری که این هم مشکله!!!!!!!!

در روز اول کار با انجمن با این مشکلات که ذکر کردم؛ برخورد کردم و همشون برام مشکل ایجاد کرد!(حسی که بهم دست داد به جای خودش o_O )

با تشکر : )

سلام به رمانسرا خوش اومدین

1- این بخش به خاطر اینکه بیشتر کاربرا با موبایل وارد میشن بیشتر در نظر گرفتیم تا مطالب بیشتری دیده بشه .تو حالت موبایل نوشته های تالار مختلف دیده نمیشن

2- علت اینکه اطلاعیه ها بالا قرار گرفتن بازم ورود کاربران با موبایله و کسانی هم هستن که تازه با انجمن اشنا شدن به خاطر همین جایی گذاشته شده که در نگاه اول دیده بشه.

3- کاربران انلاین رو معمولا تو پایین صفحه میذارن تا مطالب بهتر دیده بشن

4- دلیل باز بودن اینه که بعضی نویسنده ها هنوز اشنایی کامل با انجمن رو ندارن و به محض اینکه تاپیک رمانشون رو نمی‌بینن دوباره تاپیک جدید می‌زنن

5- دلیل این کار باز هم ربط پیدا میکنه به دلیل اول.علت کاربران موبایله.تو موبایل اگه بخشا زیاد بشن باید اسکرول زیاد بشه اگه کمتر بشن که باز دیده نمیشن و باعث سردرگمیه.انجمن جوری طراحی شده تا هم با سیستم و هم با موبایل بشه راحت کار کرد.

6- اون بخشم اضافه می کنیم.

7- به زودی این مشکل رو هم برطرف می کنیم.

8 متاسفانه طراحی پروفایل این انجمن ساز به همین شکله 

• پسندیدن 11

لینک به ارسال

سلام

به عنوان یک کاربر تازه وارد بعد از ورود به انجمنتون خیلی سردرگم شدم و زمانیکه به بخش آموزش های انجمن مراجعه کردم متاسفانه خیلی ناقص بود!

به همین دلیل مجبور شدم برای بسیاری از کارها از یکی دوستان کمک بگیرم و بهشون زحمت بدم!

به نظرم  تکمیل بخش آموزش های انجمن باید از الویت های اول مدیریت کل باشه مثلا همین آموزش زدن گزارش رو که در چند پست قبل به یکی از دوستان توضیح دادین بهتره در بخش آموزش های انجمن هم یه تاپیک واسش بزنید و خیلی از آموزش های دیگه! 

اگه لحنم تند بود معذرت می خوام ولی همون شب که ثبت نام کردم شدیدا  سردرگم و عصبانی شدم و به کمک یکی از دوستان تونستم تا حدودی کار با انجمن رو یاد بگیرم.

ویرایش شده در توسط FATEMEH_R
  • پسندیدن 7

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من میگم توی کانال وقتی رمانی رو میزارین گذینه ی لایک و دیس لایک رو هم بزارین.

اینجور نویسنده از رضایت کارش توسط خواننده مطلع میشه.

چون ممکنه کسی که توی کاناله توی سایت نباشه اینجور بالایک یا دیس لایکش نظرش رو میده.

امیدوارم پذیرفته بشه

• پسندیدن 8

لینک به ارسال

سلام  الان یه چیزی دیدم  فکر کنم برای نویسنده ها هم مهم باشه اسامی که کسانی که رمانشون رو میبینند همیشه اونجا باشه و پاک نشه حتی اگه یه بار از رمان بازدید داشته باشه 

چون هم یه تشویق برای نویسندس و هم کسی که به عنوان مهمان و تازه وارد میاد میره تو تایپک رمانها  نبینه اسامی بازدید کننده خالی هست برای انجمن و بازدیدش هم مطمئنا خیلی خوب میشه 

و یه چیزی من تو سردر انجمن ادرس کانال رو ندیدم اگه میشه لینک بدید و همچنین تو جایی که تو چشمه هم بذارید تا در دید رس همه باشه 

چون کانال رو ندیدم نمیتونم نظر بدم ولی در پیشنهاد دوستمون که گفته گزینه لایک بذارید اگه کاری کنید که فرد بیاد انجمن و سایت خیلی بهتر میشه چون مطمئنا برای همه کار کردن با کانال راحتره تا سایت ولی اگه ترغیب بشند بیاند سایت بازدید هم بالا میره

و باز در پیامی دوستی که از سختی انجمن نالیدندقبلا گفتم موافقم باز میگم شاید یکم کار کردن و تعویض ظاهری انجمن هم افراد زیادی جذب بشند

ببخشید حرفام زیاد شد :$ 

ویرایش شده در توسط SAmirA
  • پسندیدن 8

لینک به ارسال

سلام

راستش یه طرحی هست که زمانیکه در یک انجمن عضو بودم اجرا شد و کاملا شاهد موفقیت آمیز بودن و استقبال خوب کاربرا بودم. منظورم دادن تگ به تمام رمان ها بر اساس کیفیت و ایده و رعایت اصول نگارشی و...بود. البته چون اونجا تعداد رمانا زیاد بود کار سخت بود و همه ی رمانارو نمی شد بررسی کرد و تگ داد.

و باعث می شه نویسنده ها برای افزایش کیفیت رمانشون تلاش کنن و کیفیت رمان های انجمن هم بالا می ره.

خوشبختانه یک تاپیک رو اینجا دیدم و متوجه شدم این طرح اینجا هم قراره اجرا شه. این خوبه اما اینکه دقیقا این کار رو به تقلید از یک سایت دیگه انجام بدیم جالب و حرفه ای نیست.

به جای تگ می تونیم از ستاره مدال یا هر چیز دیگه ای استفاده کنیم تا اسم تقلید و کپی و..‌.روش گذاشته نشه.

چون در اینجا تعداد رمانای درحال تایپ زیاد نیست طبقه بندی رمانا به نسبت راحته.

می تونید برای این کار یک تیم از مدیر تالار کتاب و منتقد و حتی نویسنده های خوب انجمن که تجربه کافی دارن تشکیل بدین.

ویرایش شده در توسط FATEMEH_R
  • پسندیدن 4

لینک به ارسال

سلامی دوباره:wtf:

احوال پرسی نمی کنم:born:

رک بگم یه مورد فوق العاده شوکه کننده همین الان دیدم که واقعاً برام عجیب بود و با چند نفر راجع بهش صحبت کردم!

تعداد کل کاربران انجمن: ۵۸۴ نفر

تعداد افراد عضو کانال سایت: ۶۰۳۰ نفر

:wtf::wtf::wtf:

واقعاً کمه -__-

این همه بازدید کانال بالا هست و تعداد بازدید آنلاین هم بالا ولی تعداد افراد عضو شده فقط ۵۸۴ نفر! (خیلی زور میگه -__- )

برای بالا بردن تعداد کاربران عضو شده و جذب کاربر بهتر نیست که مسابقات مختلف در بخش ها کتاب بزنید تا برای شرکت کردن عضو انجمن بشن و یا فراخوان های جذب کاربر در بخش های صوتی،نقد،طراحی و ویراستاری بزنید! ( الان شاید. جبهه بگیرید که ما فراخوان ویراستار زدیم ولی آیا به نظرتون این کافیه؟! )

روش های مختلفی برای جذب کاربر هست!

و یک انجمنی که کاربر محور هست، واقعاً خیلی خوب نیست و یا اصلاً خوب نیست که تعداد  اعضای عضو شده به صورت رسمیش کم باشه!

• پسندیدن 4

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری